Overview Reviews Product Description Series A Input: 3 phase 47-63Hz 432-660VAC 1.3A 600V 0.5/0.33HP Output: 3 phase 0-400Hz 0-575VAC 60Hz 0.9A 3 Sec 1.4A 60 Sec. 1A No keypad. Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × Allen-Bradley Allen-Bradley 20AE0P9A0AYNNNC0 Series A AC Drive 20A 600V NO CABLE HOLDER USED Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *