Overview Reviews Product Description 50/60Hz 1/10HP 120VAC 5A 240VAC Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × Potter & Brumfield Potter & Brumfield KUP-11A11-120 Relay 120V 5A 8-Blade SHELF WEAR NEW Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *