Overview Reviews Product Description This item is used and in working condition. Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × Sprecher + Schuh Sprecher + Schuh CA3-9-10-120V Contactor 105V 50Hz 120V 60Hz SHELF WEAR USED Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *