Overview Reviews Product Description 3-Pole Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × Sprecher + Schuh Sprecher + Schuh L10-NJ030P3 Rotary Disconnect Switch 30A 600V 4.75" Shaft USED Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *